€8,84/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory pieczarek od zaraz Getynga

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Getynga
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: zatrudnienie stałe
  • Opublikowany: 24 października 2018 22:13
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Rozpoczyna się rekrutacja do sezonowej pracy w Niemczech od zaraz. Przyjmujemy osoby bez znajomości języka do zbiorów pieczarek w Getyndze. Zakwaterowanie w niskiej cenie jest dostępne dla nowych pracowników.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Getynga, Niemcy.

Stawka godzinowa: 8,84 EUR.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór pieczarek według określonej normy (18 kg/h);
  • ważenie pieczarek i pakowanie ich do transportu;
  • grzyby muszą być zbierane w sposób delikatny, aby ich nie uszkadzać.

Oczekujemy:

  • motywacji do pracy;
  • otwartości i przyjaznego podejścia;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • doświadczenia przy podobnych zadaniach;
  • zręczności i spostrzegawczości;
  • odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • legalną umowę o pracę w Niemczech;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • niedrogie zakwaterowanie niedaleko pracy;
  • wstępne przeszkolenie.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać aplikacje z CV ze zdjęciem pod adres:

d.luken@injoma.eu
lub kontakt przez WhatsApp: +49 16091548547

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o załączenie klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-pieczarek-bez-jezyka-getynga/

ID ogłoszenia: 7035bd0c7cd073f5

Linki sponsorowane