€na akord

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Sassenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Sassenberg

Zatrudnimy od zaraz 10 mężczyzn do pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Oferta z Sassenberga dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko:
Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Sassenberg
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
Pracownik będzie zbierać szparagi z upraw polowych za pomocą specjalnych narzędzi przeznaczonych do tej pracy.

Wymagania:
– zaangażowanie
– dobra sprawność fizyczna
– odpowiedzialność
– osoba z wigorem
– sprawne dłonie
– zdrowe plecy
– mężczyźni w wieku 25-45 lat

Oferujemy:
– zatrudnienie dla mężczyzn
– pracę od zaraz
– polską załogę pracującą
– zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-szparagow-praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-2014/

ID ogłoszenia: 4945347f99484b58

6 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Sassenberg”

  1. ppawlo na @

    witam jesteśmy zainteresowani z kolegą ofertą pracy ma may po25 lat pracowaliśmy na podobnych stanowiskach prace podjąć możemy od zaraz proszę o kontakt +48726693188

  2. spidi17 na @

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy, mam 26 lat, dyspozycyjny cały czas, pracowity, bez nałogów, mój numer telefonu to 533252091, propjs44@gmail.com

  3. Tomasz na @

    Witam jestem zainteresowany ofertą od zaraz mam 34 lata proszę o kontakt +48507175211

  4. Darek89 na @

    Witam jestem zainteresowany pracą mam 25 lat bez nałogów pracowałem w gospodarstwie rolnym. jestem dyspozycyjny od 1.07.2014 r proszę o kontakt 503 190 410
    pozdrawiam

  5. Maserak na @

    Witam !
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy na 1 miesiąc lub trochę więcej. Obaj mamy po 18 lat i chcemy zarobić na wymarzone wakacje. Jesteśmy pracowici, rzetelni, odpowiedzialni i szybko nawiązujemy kontakt w grupie oraz nie boimy się pracy fizycznej. Jesteśmy zdolni wyjechać do pracy po 19.06.
    Proszę o odpowiedź.
    tel : 514789658
    email : oleksiak.pawel@o2.pl

  6. lukaszurbanski28 na @

    Witam. Mam na imię Łukasz mam 28 lat i jestem zainteresowany tą ofertą. jestem zdrowy bez nałogów, silny i w pełni sprawny fizycznie nie boje się ciężkiej pracy. Liczę na szybką i pozytywną odpowiedz. Tel.514 550 370 E-mail. lukaszurbanski28.