€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech dla kobiet na produkcji pakowanie Niedersachsen 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niedersachsen

Zakład drobiarski z Niedersachsen poszukuje kobiet na linii produkcyjnej przy pakowaniu mięsa. Oferta pracy w Niemczech dla par i grup. Zatrudnienie na minimum dwa miesiące od czerwca.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Niedersachsen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej i pakowanie mięsa. Zatrudniony będzie również sprawdzał jakość produktów oraz utrzymywał porządek na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:
– osoba energiczna
– sprawne dłonie
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– możliwość wyjazdu za granicę na minimum 2 miesiące

Oferujemy:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– dobre zarobki
– wdrożenie w system firmy
– zakwaterowanie
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikować poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: raciborz@kirschgruppe.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 99053590c5285313

ilość wszystkich wyświetleń: 5191, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla kobiet na produkcji pakowanie Niedersachsen 2014”

  1. asiulka0013 na @

    4 osoby(dwie pary) chętne do pracy. Najlepiej na okres lipiec-sierpień. Jedna osoba z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, i wszyscy znają język angielski. Jesteśmy studentami i chcielibyśmy wyjechać na wakacje zarobić na dalszą naukę.
    Prosimy o kontakt: 514995214, joannasuchocka12@onet.eu.

  2. kinga667 na @

    Witam! Jestem zainteresowna pracą od lipca do końca sierpnia.
    Mam 18 lat, od wrześna będę w maturalnej szkole w liceum ogólnokształcącym. Jestem zainteresowana powyższą ofertą, Jestem osobą doświadczoną, przy zbiorze owoców pracuję od dziecka, pracowitą, można na mnie polegać. Każde wydanie mi polecenie wypełnię szybko i rzetelnie. Ponadto jestem osobą zdrową, wytrwałą i silną fizycznie. Posługuję się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym oraz językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Kontakt:
    Tel.667228734
    E-mail: kingula667@wp.pl