€7 euro/h netto + wyżywienie

Oferta pracy w Niemczech w ogrodnictwie na terenie hotelu Fehmarn

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Fehmarn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Hotel mieszczący się na wyspie Fehmarn poszukuje ogrodników bez doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta w ogrodnictwie przy koszeniu trawy i utrzymaniu terenów zielonych należących do hotelu.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Niemcy, Fehmarn
Wynagrodzenie: 7 euro/h netto + wyżywienie

Zadania:
– pracownik będzie dbać o tereny zielone wokół hotelu
– zadania będą związane między innymi z koszeniem trawy czy przycinaniem żywopłotu
– inne prace takie jak porządkowanie ogrodu czy drobne naprawy

Wymagania:
– doświadczenie w pracach ogrodniczych jest obowiązkowe
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– kandydaci z wykształceniem kierunkowym są mile widziani
– fachowe podejście do zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– przyjazne usposobienie, kultura osobista
– sprawne dłonie
– znajomość języka niemieckiego na dobrym poziomie
– złota rączka (wykonywanie drobnych napraw)

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy darmowe posiłki oraz bezpłatne zakwaterowanie
– start już od zaraz
– zapewniamy pracę do końca września
– w miesiącu do wypracowania 180 godzin
– konkurencyjne stawki godzinowe
– podpisanie umowy bez pośredników
– brak jakichkolwiek ukrytych kosztów podczas aplikacji
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń drogą mailową na adres: praca@forwork.eu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-ogrodnik-w-hotelu-fehmarn-z-zakwaterowaniem-i-wyzywieniem/

ID ogłoszenia: 327559ce994b53da

ilość wszystkich wyświetleń: 1957, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech w ogrodnictwie na terenie hotelu Fehmarn”

  1. 94Emila94 na @

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt pod nr tel +48 721 614 427 lub email 94emila94@wp.pl Dziekujemy

  2. Wojtek321 na @

    witam mam na imie Wojtek.Wykształcenie Technik Rolnik .Prawojazdy kat.B i T Złota rączka. Pracowałem już w niemczech.
    mail Blondyn4381@interia.eu

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam