NOKdo ustalenia

Oferta pracy w Norwegii bez języka przy zbiorach warzyw Kongsberg od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Kongsberg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy zbiorach warzyw uprawianych na polu. Zatrudnienie w Kongsberg bez znajomości języka norweskiego. Oferta aktualna od 17 sierpnia do końca września.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Norwegia, Kongsberg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (17 sierpnia)

Zadania:
Praca jest ciężka fizycznie, ale nie jest skomplikowana. Polega na zbiorach warzyw takich jak: ogórki, cukinie, czy dynie.

Wymagania:
– samodzielne wykonywanie zadań
– dobra organizacja czasu pracy
– zaplanowanie wyjazdu na 17 sierpnia
– dobre zdrowie pozwalające wykonywać zadania na polu
– zatrudniamy jedynie kandydatów bez nałogów
– zabranie ze sobą nieprzemakalnego obuwia oraz odzieży

Oferujemy:
– legalną pracę na norweskich zasadach
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zakwaterowanie jest zapewnione
– na miejscu pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Chętne osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: seasonal-worker@post.com z tematem: zbiory warzyw, Kongsberg.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-przy-zbiorach-warzyw-z-pola-od-zaraz-sierpien-2015/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 11655c13ea212339

8 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii bez języka przy zbiorach warzyw Kongsberg od zaraz”

  1. Daniely22 na @

    Witam. Mam 22 lata, jestem bez nalogow i mam doswiadcze w pracach akordowych. Jestem zainteresowany Panstwa oferta. Proszr o kontakt: +31620769778

  2. Marcin89. na @

    Marcin 26 lat. Proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  3. sylwka868 na @

    Witam razem ze szwagrem jestesmy zainteresowani Panstwa ofertą. Szwagier wychowywal się na wsi nauczony ciężkiej pracy, ja również dużo u dziadka pomagalem. Dodatkowo szwagier posiada prawo jazdy kat. B. Prosimy o kontakt pod nr tel.: 534612219. Paweł i Damian.

  4. Marcin89. na @

    Jestem osobą poszukującą pracy a nie oferującą proszę do mnie nie dzwonić.

  5. Marcin89. na @

    nie oferuje pracy tylko jej szukam

  6. edyta2015 na @

    witam!!! jestem zainteresowana ta oferta pracy mam duze doswiadczenie w pracach akordowych prosze o jak najszybszy kontakt ze mna nr tel. 724-792-097.Pozdrawiam.

  7. sick_owl na @

    Witam,
    nazywam się Jonasz, mam 22 lata i wraz z koleżanką chętnie podejmiemy się pracy przy zbiorach. Mamy doświadczenie, zapał do pracy oraz dobrą znajomość języka angielskiego.
    Proszę o kontakt na numer 602 477 718 lub jonasz.lempicki@gmail.com

  8. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam