NOK100 NOK/h

Oferta pracy w Norwegii w leśnictwie przy choinkach bez języka od zaraz Mandal

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Mandal
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dam pracę w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Oferta z miasta Mandal od zaraz w leśnictwie przy pakowaniu choinek. Zatrudnienie dla osób w wieku od 20 do 50 lat.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu choinek
Lokalizacja: Norwegia, Mandal
Wynagrodzenie: 100 NOK/h

Zadania:
Zadania polegają na sortowaniu choinek według wielkości i następnie ich pakowaniu.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– oferta pracy dla osób w przedziale wiekowym 20-50 lat
– posiadanie doświadczenia będzie mile widziane

Oferujemy:
– oferujemy transport wewnętrzny
– każdemu pracownikowi przysługuje posiłek w ciągu dnia
– dobre wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Prosimy zgłaszać się za pośrednictwem maila: wiktor_kulesza@op.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-przy-pakowaniu-choinek-w-mandal/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 262548c3628945d7

5 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii w leśnictwie przy choinkach bez języka od zaraz Mandal”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. stefan373 na @

    Witam,
    Poszukuję pracę jestem odpowiedzialny, zdyscyplinowany bez nałogów, pracowałem fizycznie w budownictwie 15 lat.
    Mam 44 lat jestem dyspozycyjny , chętnie przyjmę pracę od zaraz.

    Tel.739203604

    woj.stefaniak@interia.pl

  3. tadeks6 na @

    Witam.Mam na imie Mateusz, mam 21 lat. Ukończyłem Technikum Leśne w Biłgoraju, posiadam także kurs zawodowy pilarz operator maszyn leśnych. Znam także Łacińskie nazwy drzew i krzewów Leśnych jestem osoba sumienna i elokwentną a także wytrzymałą fizycznie. Chętnie podejmę oferowana pracę od zaraz . Proszę o kontakt.
    Nr tel: 789194001
    e-mail rzetelskimateusz6@interia.pl

  4. leszeksz80 na @

    witam
    mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z drzewem pracuje przy wycince zrywce i gałęziowaniu sadzenie tez niejest mi obce posługuję się piłą motorową i innymi narzędziami jestemsilny fizycznie zmotywowany i chcem zarobić tel 608764244

  5. Michl na @

    Witam, jestem ze wsi i posiadam las w którym pracuje od czasu do czasu. Bardzo jestem zainteresowany tego typu pracą, prosze o kontakt tel 693364473 lub 531108897 e-mail kati10@onet.pl