NOK171 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii w ogrodnictwie bez znajomości języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla pracownika fizycznego przy dbaniu o tereny zielone. Oferta z Bergen w ogrodnictwie bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 171 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: PZ/NOR/03.15

Zadania:
Jest to praca dla ogrodnika, który będzie dbać o tereny zielone. Przykładowe czynności jakie będzie wykonywać to:
– koszenie trawy
– przycinanie kwiatów
– podlewanie roślin
– itp.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– dobre zdrowie i siła fizyczna
– od kandydatów wymagamy minimum 3 letniego doświadczenia na danym stanowisku
– wcześniejsze prace z piłą mechaniczną i tarczową
– zależy nam na osobach z wykształceniem kierunkowym
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu do Norwegii

Oferujemy:
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– na miejscu pomoc koordynatorów zmiany
– jasne warunki zatrudnienia
– podpisanie umowy na norweskich zasadach
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– miejsce do zamieszkania w cenie około 2-3 tysięcy (za dwa tygodnie)
– świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: justyna.rybacka@adecco.com w tytule należy umieścić: PZ/NOR/03.15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogrodnictwo-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-przy-zieleni-bez-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 554551dacf52f395

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii w ogrodnictwie bez znajomości języka Bergen”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. tadeks6 na @

    Witam. Mam na imie Mateusz, mam 21 lat aktualnie poszukuje pracy. Ukończyłem technikum Leśne w Biłgoraju, dodatkowo posiadam kurs zawodowy Pilarz-Operator maszyn leśnych, posiadam także doświadczenie w pracy z piłą tarczową. Jestem osobą sumienną i elokwentną , bez nałogów , szubko się uczę. Chetnie podejmę oferowaną pracą.
    Mój e-mail; rzetelskimateusz6@interia.pl
    Nr tel: 789194001