€na akord

Oferta pracy we Francji przy zbiorach owoców-winogron bez znajomości języka

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja

Poszukujemy pracowników fizycznych przy zbiorach winogron. Ogłoszenie pracy we Francji dla Polaków bez znajomości języka francuskiego. Od pracownika wymagamy doświadczenia przy winogronach.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów owoców lub kierownik ekipy
Lokalizacja: Francja
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
Jest to praca fizyczna, w której od pracownika wymaga się zbierania winogron i przycinania liści. Pracownik jest zobowiązany do wyrabiania dziennej normy, która wynosi 650 kg zbioru.

Wymagania:
– duża wytrzymałość fizyczna
– dzienny zbiór winogron powinien wynosić 650kg
– posiadanie doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku jest konieczne
– osoba punktualna, posiadająca dużo energii

Oferujemy:
– dopłata dla grupy z samochodem (300 euro za przejazdy do kraju zatrudnienia i powrotu do Polski)
– zapewniamy darmowe miejsce noclegowe
– umowa z francuskim pracodawcą
– na miejscu pomoc koordynatora
– oferujemy ubezpieczenie
– praca 7 dni w tygodniu
– 10 godzin pracy rozłożone na tydzień
– stawki akordowe (0,096/kg/brutto)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: e-mail nabory3@epser.com

Uwaga! Oprócz pracowników poszukiwany jest również kierownik ekipy. Osoba na tym stanowisku koniecznie musi znać język francuski. Wynagrodzenie na tym stanowisku to dodatkowe 50 euro na kontrakt.

Osoby wysyłające dokumenty prosimy aby napisały na jakie stanowisko aplikują – „Pracownik do zbioru” lub „Kierownik ekipy”

Źródło: http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_katowice/128326/zbior_winogron_we_francji

ID ogłoszenia: 379543abecd393f8

2 komentarze na “Oferta pracy we Francji przy zbiorach owoców-winogron bez znajomości języka”

  1. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. lukasz783 na @

    Witam.jestem osoba przede wszystkim odpowiedzialna za powierzone mi zadania w pracy.punktualna.szybko nawiazujaca kontakty.wysportowana.bez zadnych nalogow..pracowalem ze swoja dziewczyna w rzymie na zbiorach winogron od 2008 roku do 2012.teraz chcielibysmy zajac sie wlasnie truskawkami:)mamy po 29lat.zdrowi jak ryby.sprawnosciowi.i chetni do pracy..prosimy o kontakt na e-mail : greenhouse783@o2.pl Dziekuje