PLN7000 netto/mc

Oferta sezonowej pracy w Danii bez języka przy zbiorach owoców od zaraz 2020

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca sierpnia 2020

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Danii. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych przy zbiorach owoców jabłek, gruszek. śliwek, wiśni, malin, jagód etc. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: średnio 7000 PLN netto na mc (6100 PLN podstawy + 900 PLN pieniędzy wakacyjnych).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 25.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie owoców sezonowych, takich jak: jabłka, gruszki, śliwki, wiśnie, maliny i jagody;
  • pracownik będzie również przykrywał siatkami drzewa i krzewy;
  • wykonywanie innych prac sadowniczych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • możliwość wykonywania pracy fizycznej przy różnych warunkach atmosferycznych;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • wsparcie administracyjne w Danii;
  • możliwość nabycia prawa do duńskiej emerytury, jeżeli przepracuje się rok;
  • przerwy w pracy nie są płatne, co jest zgodne z duńskimi przepisami;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki, ale w wysokości, która nie przekracza 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%101

Źródło: www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/rolnictwo/r-47-zbiór-owoców-sezonowych

ID ogłoszenia: 6765ece7eaf1ebcf

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Danii bez języka przy zbiorach owoców od zaraz 2020”

  1. pawel9117 na @

    Prosze tez o kontakt meilowy porto@o2.pl
    Pozdrawiam