€7 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2015 przy zbiorach szparagów Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Fellbach
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw na polu. Zatrudnienie w Fellbach dla Polaków bez doświadczenia. Dla zainteresowanych jest możliwość zatrudnienia przy zbiorach truskawek i jabłek w późniejszym terminie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Fellbach
Wynagrodzenie: 7 euro/h brutto
Ilość osób: 100
Zatrudnienie: od marca 2015 roku

Zadania:
Praca polega na zbiorach szparagów z pola za pomocą specjalnego przyrządu. Zatrudniony będzie prowadzić wstępną segregację oraz wkładać warzywa do skrzynek.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest mile widziane
– chęć wyjazdu do Niemiec w marcu
– podstawy języka niemieckiego
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– dobre zdrowie
– odpowiedzialność, zaangażowanie, samodyscyplina
– wytrzymałość organizmu do ciężkiej pracy

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zakwaterowanie w cenie 4,50 euro za dzień
– min. 1 dzień wolny
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– szkolenia wdrażające
– przyjazną atmosferę
– możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Aplikację w języku niemieckim prosimy przesyłać na maila: info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-warzyw-szparagow-fellbach-2015/

ID ogłoszenia: 6654a3257f9c0e3

11 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2015 przy zbiorach szparagów Fellbach”

  1. przemek pazdyga na @

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 23 lat. Jestem osobą pracowitą, energiczną i rzetelną .Mam możliwość wyjazdu .

  2. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. Markus Pielecki na @

    Witam

    Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem mam 19lat mam doświadczenie w pracy fizycznej .

    Proszę o kontakt
    tel 783503689
    E-mail markuspielecki@gmail.com
    Pozdrawiam

  4. lena na @

    3 kobiety z własnym autem gotowe na wyjazd w każdej chwili szukają pilnie pracy sezonowej (możemy kogoś zabrać) tel 796-707-283 lub @ marlena126@onet.eu

  5. Rafal01654 na @

    28 lat chętny do pracy prawo jazdy kat.B.C. uprawnienia na wózki widłowe.

    Proszę o kontakt:
    tel.513-533-467
    E-mail: rafal01654@wp.pl
    Pozdrawiam

  6. Darooo16 na @

    Witam. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy. Mam 23 lata i świetne predyspozycje do pracy na polu przy zbiorach. Proszę o kontakt pod podany numer : 722-217-579
    lub na e-maila : Siwy16161@op.pl
    Pozdrawiam

  7. el-ka na @

    Witam.Jestem zainteresowana pracą.Posiadam prawo jazdy,znam podstawy języka niemieckiego
    proszę o kontakt;517-020-626
    lub e-majl-elliz5@o2.pl

  8. waco123 na @

    Witam jestem wraz z kolegami zainteresowani pracą mamy po 18-20 lat.
    Ja posiadam prawo jazdy kat.B.
    Proszę o kontakt.
    Tel: 506440691 e-mail: waco123@o2.pl

  9. robert1 na @

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY MAM 40 LAT PRACA FIZYCZNA NIE JEST MI OBCA PRACOWALEM W NIEMCZECH PRZY ZBIORZE KAPUSTY W KAZDEJ CHWILI PODEJME PRACE PROSZE O KONTAKT 604697138

  10. jaroslaw123 na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 29 lata. Bardzo proszę o kontakt. 503652883 Pozdrawiam