€do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach malin i truskawek Geiselhöring 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Geiselhöring
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Zatrudnienie bez znajomości języka w Geiselhöring 2020 przy zbiorachowoców truskawek i malin, a także szparagów. Sezonowa praca w Niemczech dla Polaków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Geiselhöring.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od marca/kwietnia – praca na hali oraz od maja do czerwca – przy zbiorach.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie malin i truskawek;
  • do obowiązków będzie należało również zbieranie szparagów;
  • praca także na hali przy sortowaniu i pakowaniu.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pracę sezonową;
  • możliwość podjęcia pracy przez studentów na wakacje;
  • umowę z niemieckim pracodawcą;
  • dostępne jest również stanowisko pracy dla sprzedawcy z prawem jazdy i komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +49 1715 511 250 albo +48 9423 943 3564 (dzwonić można od poniedziałku do piątku).

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-malin-szparagow-truskawek-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 4395e53de574d450