€9,84 brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od marca 2019 zbiory papryki i pomidorów w szklarni bez języka Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Torgau
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 - 6 miesięcy

Od marca 2019 roku możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach papryki i pomidorów w szklarni. Oferta z Torgau bez znajomości języka oraz z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Torgau.

Wynagrodzenie: 9,84 Eur brutto na godz.

Start: od marca 2019.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie papryki oraz pomidorów;
  • wykonywanie innych prac w szklarni, np. kontrolowanie nawodnienia oraz prace pielęgnacyjne.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracowania w zespole;
  • samodzielność;
  • zdyscyplinowanie;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zapewnione darmowe zakwaterowanie;
  • niemiecka umowę na czas określony;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV, LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „szklarnia/03/2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-marca-2019-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-papryki-i-pomidorow-w-szklarni-torgau/

ID ogłoszenia: 275c61aef725d99