€do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów bez języka wakacje 2019 Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bawaria
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: wakacje 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: okres wakacyjny

Sezonowa praca w Niemczech na wakacje przy zbiorach szparagów. Ogłoszenie bez znajomości języka w Bawarii na wakacje 2019 z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach szparagów.

Lokalizacja: Bawaria.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: wakacje 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na hali przy sortowaniu szparagów, a także owoców;
  • zbieranie truskawek oraz malin;
  • proponuje się, aby panie zbierały truskawki i maliny, a panowie szparagi.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na wakacje;
  • mile widziane będą osoby, które same opłacają ZUS i KRUS, a także emeryci albo osoby, które są na utrzymaniu swojego partnera.

Oferujemy:

  • pracę na czas wakacji;
  • zatrudnienie dla uczniów i studentów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 0049 17155 11250 albo 0049 9423 9 433564.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-wakacje-2019-bawaria/

ID ogłoszenia: 7745c4d90bb812f7