NOKmin. 100 NOK brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Norwegii od zaraz zbiory borówki bez języka Jessheim

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Jessheim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 tygodni

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach borówek, bez znajomości języka. Zatrudnienie na gospodarstwie z Jessheim od zaraz. Poszukujemy osób sprawnych, pracowitych i solidnych.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce pracy: Jessheim, Norwegia.

Zarobki: co najmniej 100 NOK brutto za godzinę.

Obowiązki na stanowisku:
praca ta polega na zbiorze borówki amerykańskiej z niskich krzaków. Owoce muszą być schowane do chłodni w ciągu godziny od zebrania.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na sierpień;
  • możliwość pracy w każdą pogodę;
  • doświadczenie w pracy w rolnictwie;
  • własny samochód będzie dużą zaletą;
  • znajomość języka angielskiego przyda się dla własnej wygody.

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania w domkach kempingowych;
  • dobre zarobki zależne od zaangażowania w pracę;
  • umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem agencji na 5 tygodni.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

Należy zaznaczyć opcję „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-od-zaraz-zbiory-borowki-amerykanskiej-jessheim-2016/

ID ogłoszenia: 225579358828d26b

8 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Norwegii od zaraz zbiory borówki bez języka Jessheim”

  1. Patryk Palubicki na @

    Witam jestem zainteresowany miły uczciwy i pracowity mam 18 lat Proszę o kontakt 510468326 dziękuję!

  2. robertson na @

    Dzień dobry! Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt ponieważ przez podany link nie można zgłosić aplikacji.

    pozdrawiam
    Robert

  3. Gracjan0708 na @

    Witam jestem bardzo zainteresowany pracom mam doswiatczenie pszy zbiorze owocow jestem pracowity zdrowy w 100%sprawny fizycznie i znam dobrze jezyk Angielski prosze kontakt 733289303 lub majewski636@gmail.com

  4. Szymon1234 na @

    Witam jestem zainteresowany pracą wraz z moim kolegą, mamy 20 i 19 lat kolejno..
    Brak nałogów, od kilku lat praca fizyczna, angielski komunikatywny, uczciwi i pracowici.
    Kontakt:
    Adam 515 878 131 adamwrobel97@onet.pl
    Szymon 799-011-649 klima0070@gmail.com
    o wiecej informacji prosimy o kontakt.
    Dziekuje pozdrawiam.

  5. bolix105 na @

    Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt 725 – 817 – 602; jakubbalinski105@gmail.com

  6. hubert123 na @

    Dzień dobry jestem zainteresowany tą ofertą jestem pracowity mam 18 lat. mógł bym zacząć od zaraz 600 051 886 , hubert.mikolajun@vp.pl

  7. JustynaD na @

    Witam, czy oferta jest nadal aktualna? Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt na adres e-mail: mhym@interia.eu
    Pozdrawiam

  8. Heishiro Mitsurugi na @

    proszę o kontakt
    607 302 653
    damiansnk120@wp.pl

    Gotowy na wyjazd z dnia na dzień wraz z kolegą lub sam
    Więcej o sobie przez kontakt telefoniczny