NOK156 NOK/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach warzyw bez języka Råholt

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Råholt
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5-6 tygodni

Od zaraz poszukujemy 8 pracowników sezonowych bez znajomość języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii. Oferta z Råholt przy zbiorach kalafiora i kapusty. Zatrudnienie na okres od 5 do 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw
Lokalizacja: Norwegia, Råholt
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna na polu polegająca na zbiorach warzyw. Pracownik będzie prowadził wstępną segregację oraz układał kalafiory i kapustę w skrzynkach, które później zostaną przygotowane do magazynowania.

Wymagania:
– umiejętność posługiwania się językiem angielskim
– pracownik powinien przygotować sobie nieprzemakalną odzież i obuwie
– mile widziane posiadanie doświadczenia w pracach przy zbiorach
– chęć do podjęcia zatrudnienia w Norwegii od zaraz
– dyspozycyjność na 5-6 tygodni
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– oferujemy pomoc organizacyjną (transport do Norwegii)
– zapewniamy darmowe miejsce noclegowe w ogrzewanych domkach
– konkurencyjne stawki godzinowe
– podczas rekrutacji nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat
– oferujemy możliwość wyrobienia nadgodzin
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim bądź niemieckim na maila: scandiworkers@email.com w tytule prosimy o wpisanie: zbiory warzyw Råholt.

Źródło:

ID ogłoszenia: 20554299ed116433

3 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach warzyw bez języka Råholt”

  1. mariusz1982 na @

    Jesteśmy parą i możemy podjąć pracę od zaraz obecnie jesteśmy w Norwegii 70km od Państwa nr tel.48678793

  2. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. Jacek2015 na @

    Cztery osoby (mężczyźni) chętni do podjęcia pracy na cały jej okres z możliwością przedłużenia. Bez nałogów, młodzi i zmotywowani, dojeżdżamy własnym samochodem.
    Tel: 531-458-308 , email: jacekmiszta@interia.pl