€2.00

Oferty sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek dla studentów bez języka 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: koniec maja
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące

Zatrudnienie dla osób chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek w sezonie 2014. Propozycja prywatna skierowana do pracowników sezonowych, studentów, bez znajomości języka na okres 2 miesięcy.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zrywania owoców
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 2 € za skrzynkę owoców

Obowiązki:
– ręczne zbieranie dojrzałych owoców truskawki na plantacji otwartej, praca w każdych warunkach atmosferycznych

Wymagania

– dyspozycyjność przez okres 2 miesięcy
– możliwość wyjazdu do pracy pod koniec maja

Oferta

– praca w Niemczech przy zbiorze truskawek
– bezpłatne zakwaterowanie

Aplikacja

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 531676488

Źródło:

Uwaga!
Ogłoszenie dodane przez osobę prywatną, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

ID ogłoszenia: 32752e0455e53b8f

4 komentarze na “Oferty sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek dla studentów bez języka 2014”

  1. Ignacy1112 na @

    Witam mam na imię Ignacy. Wraz z moją dziewczyną szukamy pracy na wakacje w okresie lipiec sierpień . Oboje mamy skończone 19 lat i się uczymy 😉 zależy nam na tej pracy ,aby sobie dorobić na wakcję . Pracowaliśmy już na zbiorach w Szkocji więc wiemy na czym ta praca polega . Proszę o kontakt na emaila : mostek11@o2.pl lub na telefon 886 521 611
    Z góry dziękuję pozdrawiam 😉

  2. adi87pro na @

    Witamy. Jesteśmy Parą 28-22 Lata i jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą. Dyspozycyjni i gotowi na ciężką pracę z doświadczeniem przy zbiorach Prosimy o kontakt dawidczykadrian@op.pl lub 667266106

  3. Maserak na @

    Witam !
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy na 1 miesiąc lub trochę więcej. Obaj mamy po 18 lat i chcemy zarobić na wymarzone wakacje. Jesteśmy pracowici, rzetelni, odpowiedzialni i szybko nawiązujemy kontakt w grupie oraz nie boimy się pracy fizycznej. Jesteśmy zdolni wyjechać do pracy po 19.06.
    Proszę o odpowiedź.
    tel : 514789658
    email : oleksiak.pawel@o2.pl

  4. pawelek na @

    Witam!
    Jestem zarówno z moim bratem zainteresowany waszą ofertą pracy, na ten okres.
    Ja i mój brat mamy po 24 lata, chcielibyśmy bardzo zarobić na samochód. Jesteśmy
    pracowici, sumienni, odpowiedzialni,bez nałogów.
    Proszę o kontakt
    tel: 514792718
    email : ryczek_pawel@o2.pl