DKKok. 18 000 brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii od zaraz bez języka Jutlandia sortowanie warzyw

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa lub stała dla chętnych

Rekrutacja do fizycznej pracy w Danii od zaraz przy sortowaniu warzyw. Zatrudnienie na terenie Jutlandii bez znajomości języka duńskiego ani angielskiego. Dysponujemy aż 10-cioma wolnymi miejscami.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Jutlandia, Dania.

Wynagrodzenie: 80 DKK brutto/h plus 15% dodatku za noce. Średnia pensja miesięczna to 7800 PLN – ok. 18 000 DKK.

Zadania na stanowisku:

  • wstępna kontrola jakości;
  • sortowanie warzyw, głównie marchwi;
  • mogą być zlecane też inne zadania;
  • na miejscu pracują głównie Polacy i Litwini.

Wymagania:

  • gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • sprawność fizyczna;
  • sumienne podejście do pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji;
  • mile widziane posiadanie własnego auta,
  • własne buty ochronne i ubrania robocze;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • oferta jest skierowana głównie do kobiet;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie zdrowotne na czas zatrudnienia;
  • pracę na pełny etat z możliwością nadgodzin;
  • pomoc przy wszelkich formalnościach;
  • możliwość pracy dla grup;
  • dostęp do grafiku online;
  • zakwaterowanie płatne;
  • możliwość dojazdu do pracy z innymi osobami w przypadku nieposiadania samochodu

Aplikacje:

Prosimy o aplikować za pośrednictwem danych kontaktowych:

Edyta Nicińska
en@pf-gruppen.com
tel. +48 660 575 888

lub za pośrednictwem strony:

pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/

Źródło: http://pf-gruppen.com/polski/

ID ogłoszenia: 5875bd0c1c268c3e