€10,50 euro za godzinę brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii bez języka od zaraz przy zieleni miejskiej Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Helmond
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz przy pielęgnacji zieleni miejskiej w Helmond. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków. Zapewniamy atrakcyjne zarobki oraz umowę na duńskich zasadach.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Helmond, Holandia.

Stawka godzinowa: 10,50 euro za godzinę brutto.

Zakres obowiązków:

  • plewienie z pomocą motyki;
  • przycinanie żywopłotów;
  • koszenie trawników;
  • sadzenie kwiatów oraz krzewów.

Wymagania wobec kandydatów:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do tego rodzaju pracy;
  • mile widziane posiadanie VCA;
  • możliwość zatrudnienia na pełny etat;
  • dokładność, szczegółowość;
  • zaletą będą zainteresowania oraz pasja do ogrodnictwa.

Nowym pracownikom oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • dobrą atmosferę;
  • narzędzia potrzebne do pracy;
  • zatrudnienie na 3 miesiące;
  • dobre wynagrodzenie.

Dla kandydatów:
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do aplikowania mailowego pod adres:

[ogłoszenie wygasło]

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych. Należy pamiętać o załączeniu klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-holandii-bez-jezyka-pielegnacja-zieleni-miejskiej-helmond/

ID ogłoszenia: 285775347267089

1 odpowiedź na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii bez języka od zaraz przy zieleni miejskiej Helmond”

  1. 518beataxz na @

    jestesmy zainteresowani