€10 euro za godzinę brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Berlin myjnia samochodowa

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące z możliwością przedłużenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy pracowników w myjni samochodowej z Berlina. Nie wymagamy doświadczenia. Poszukiwane osoby sprawne i dokładne.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy.

Stawka godzinowa: 10 euro brutto.

Opis stanowiska pracy:
myjnia znajduje się na podziemnym parkingu galerii handlowej. Pracownik myje i sprząta samochód w sposób dokładny i rzetelny, podczas kiedy właściciel auta korzysta z usług oferowanych przez centrum handlowe.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • dokładność i sumienność;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • zdolność do szybkiej pracy;
  • samodyscyplina;
  • kultura osobista na wysokim poziomie;
  • prawo jazdy kat.B;
  • niekaralność potwierdzona zaświadczeniem;
  • dobra organizacja.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 4 miesiące;
  • dla najlepszych oferujemy stałe zatrudnienie;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu;
  • pomoc w formalnościach;
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com w temacie wiadomości wpisując: „MYJNIA SAMOCHODOWA, Berlin. Imię, nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-berlin-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 9925762d2aabd7fc

3 komentarze na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Berlin myjnia samochodowa”

  1. luki20d na @

    Witam Mam 19 lat Jestem zainteresowany pracą od zaraz . Mój numer 533168933

  2. banek na @

    Witam jestem zaiteresowany ofertą pracy posiadam prawojazdy kategori B pracowałem na podobnym stanowisku numer telefonu 668 349 434 pozdrawiam.

  3. Kosa23 na @

    Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz. Proszę o kontakt pod numer tel 730857551 lub na e-mail mati0723@interia.pl