£8,21/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii przy zbiorach truskawek i malin bez języka Faversham 2020

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Faversham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Oferujemy pracę w Anglii na sezon 2020 przy zbiorach oraz pakowaniu truskawek. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Faversham dla osób bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Favensham, Anglia

Start: sezon 2020

Płaca: stawka akordowa lub minimum 8,21 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w gospodarstwie rolnym będzie polegała na zbiorach truskawek, malin i borówek
  • do obowiązków będzie należało wykonywanie prac przy uprawie oraz pakowanie owoców

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • motywacja do pracy
  • zakwaterowanie w cenie 44 GBP tygodniowo

Oferujemy:

  • pracę sezonową na okres około 2-6 miesięcy
  • możliwość brania nadgodzin
  • darmowy udział w procesie rekrutacji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

sc@edwardvinson.co.uk

+44 1795 532728

www.edwardvinson.co.uk/

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 4285a567d5ecb80f

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii przy zbiorach truskawek i malin bez języka Faversham 2020”

  1. Leszek20000 na @

    W związku z umieszczeniem przez Państwa ogłoszeniem w internecie , pragnę zgłosić swoją kandydaturę przy zbiorach truskawek i malin bez znajomości języka . Z poważaniem Marek Banaszkiewicz . tel.510-716-428 . jarban2121@interia.pl