DKKakord

Ogłoszenie pracy w Danii bez znajomości języka zbiory czereśni lipiec 2017 Slagelse

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Slagelse
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka do podjęcia pracy w Danii. Chętnie zatrudnimy od lipca 2017 przy zbiorach czereśni z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Slagelse, Dania

Termin rozpoczęcia: od lipca 2017

Czas trwania umowy: około 4-6 tygodni

Pensja: 5 DKK brutto za kilogram zebranych owoców, co daje około 8100-15000 zł netto za cały okres pracy

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie czereśni

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w okresie od 5.07 do 15.08.2017
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • warunkiem koniecznym jest 1 samochód na grupę 4 osób
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • pracę sezonową z możliwością przedłużenia
  • bardzo dobre zarobki
  • miejsce do zamieszkania o oddalone 20 km od pracy za 60 DKK dziennie
  • możliwość otrzymania zaliczki po 2 pierwszych tygodniach zatrudnienia
  • legalną pracę z ubezpieczeniem

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

[ogłoszenie wygasło]

Zapraszamy również do kontaktu pod numerem telefonu +[ogłoszenie wygasło], w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

ID ogłoszenia: 98359229b8a6a215

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Danii bez znajomości języka zbiory czereśni lipiec 2017 Slagelse”

  1. Becia na @

    W jakich warunkach to zakwaterowanie? I jeśli przyjedziemy we dwie osoby to czy jest możliwość dołączenia się do kogoś- mam tu na myśli tę sprawę z posiadaniem samochodu ?