DKK70/h + dodatek wakacyjny

Ogłoszenie pracy w Danii leśnictwo bez języka od zaraz Jutlandia wycinka choinek

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3/4 tygodnie

Aktualna, sezonowa praca w Danii przy wycince choinek od zaraz. Zatrudnienie w leśnictwie bez znajomości języka – Jutlandia. Jest to umowa tymczasowa na 3-4 tygodnie. Potrzebujemy 50 osób!

Stanowisko: pracownik leśny.

Lokalizacja: Jutlandia, Dania.

Wynagrodzenie: 70 DKK/h, w skali miesiąca 14 500 DKK, czyli 8 7798 zł.

Wakaty: 50.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • wycinka choinek;
  • siatkowanie (pakowanie) drzewek oraz ich paletowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w lesie);
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • własny samochód – istnieje konieczność dojazdów;
  • wykonywanie pracy w sposób dobry jakościowo;
  • uczciwość i sumienność.

Oferujemy:

  • umowa na duńskich warunkach;
  • zakwaterowanie płatne 80/100 DKK za dobę;
  • comiesięczne wypłaty wynagrodzenia;
  • możliwość pobrania 3000 koron zaliczki;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • kompleksowa obsługa administracyjna;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • 50/60 godzin pracy tygodniowo;
  • możliwość zatrudnienia na kolejne sezony.

Aplikacje:

Zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem strony internetowej:

pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: www.PF-GRUPPEN.com/polski

ID ogłoszenia: 8065bb7b55b75b00