€akord

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek 2017 bez języka Molbergen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Molbergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Poszukuję chętnych do zatrudnienia na sezon 2017 przy zbiorach truskawek w Molbergen. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Molbergen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: sezon 2017

Wynagrodzenie: praca na akord, minimum 2,15 euro za 5 kg owoców do daje średnio 1500 euro miesięcznie netto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracowników będzie zbiór truskawek na polu od wczesnych godzin porannych do wieczora
  • osobom zatrudnionym przysługują 3 przerwy w czasie dnia pracy w stałych godzinach, jedna trwająca 60 minut oraz dwie po 45 minut

Wymagania:

  • możliwość podjęcia fizycznej pracy na wakacje 2017
  • samodyscyplina i przykładanie się do zadań
  • gotowość do wyrabiania norm dziennych
  • własny śpiwór, pościel, ciepła odzież, nakolanniki oraz ubrania i buty nieprzemakalne

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od zbiorów
  • miejsce do zamieszkania za 3,50 euro za dzień
  • tani obiad ciągu dnia za 4,50 euro
  • zaliczka po pierwszym tygodniu

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego no numerem +49151 11456437

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2017-przy-zbiorach-truskawek-molbergen/

ID ogłoszenia: 45858622ffd06825