NOK164/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii pokojówka w hotelu bez języka od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Hotelarstwo – praca w Norwegii przy sprzątaniu pokojów dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w hotelu z Fredrikstadu na stanowisku pokojówki z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 164 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu pokojów hotelowych oraz toalet
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o czystość pomieszczeń oraz estetyczny wygląd
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało mycie podłóg, odkurzanie, zmiana ręczników i pościeli, dokładanie artykułów higienicznych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • zaangażowanie i sumienność
  • dobre zorganizowanie
  • pełna samodzielność
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • status osoby niekaranej
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach
  • bezpłatny dostęp do internetu
  • szansę na stałe zatrudnienie dla najlepszych
  • niedrogie obiady w hotelowej restauracji
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017 z zaznaczeniem opcji „Sprzątaczka/Pokojówka Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-fredrikstad-bez-jezyka-dla-pokojowki-w-hotelu-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 507589d1a09a3244