€60/h brutto

Ogrodnictwo bez języka ogłoszenie pracy w Danii od zaraz przy kwiatach Odense

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Możliwość podjęcia zatrudnienia w szklarni z Odense dla kandydatów bez znajomości języka. Praca Dania możliwa od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach oraz drzewkach.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Odense, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 60 DKK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni polegająca na pielęgnacji kwiatów i drzewek
  • zadaniem pracownika będzie podlewanie, sadzenie, nawożenie oraz przygotowywanie roślin do transportu

Wymagania:

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia szklarniowego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • własna odzież robocza oraz pościel
  • chęć i motywacja do pracy
  • preferowane są kobiety

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony – od 1.10 do 15.12.2017
  • pracę w godzinach 7-16/17
  • dodatki urlopowe
  • darmowe zamieszkanie w pełni wyposażonych domach

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 98959b80cd403380