$atrakcyjne

Ogrodnictwo Holandia praca przy likwidacji szklarni z papryką od zaraz, Steenbergen

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Steenbergen
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 4 listopada 2020 12:15
  • Wygasa: 61 dni, 5 godzin

Od zaraz poszukiwane dyspozycyjne osoby do podjęcia pracy w Holandii w ogrodnictwie przy likwidacji szklarni z papryką. Zatrudnienie na terenie Steenbergen 2020. Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego.

Rozpoczęcie pracy: 02.11.2020

Zakres obowiązków:
– likwidacja szklarni z papryką
– prace konserwacyjne w szklarni
– malowanie szklarni

Wymagania:
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– mile widziane doświadczenie
– wymagane chęci i motywacja do pracy
– język angielski będzie Twoim dodatkowym atutem

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami!

Dominika: +48 570 901 033
Paulina: +48 570 901 913

Lub wyślij do nas smsa o treści „ Szklarnia”

Zachęcamy również do przesłania aplikacji na maila

Klaver Sp. z o.o.
ul. Gminna 131,
42-221 Częstochowa
( KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 4125f96d2b913479

ilość wszystkich wyświetleń: 32, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane