€1150-1300/m-c netto

Ogrodnictwo od zaraz oferta pracy w Niemczech dla kobiet szklarnia Ellwangen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Ellwangen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Atrakcyjna opcja zatrudnienia w szklarni z Ellwangen dla kobiet. Ogrodnictwo – możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy pielęgnacji sadzonek roślin ozdobnych.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Lokalizacja: Ellwangen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 1150 do 1300 euro za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac w szklarni przy sadzonkach roślin ozdobnych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • preferowane są kobiety w młodym wieku
  • zaletą będzie wykształcenie związane z ogrodnictwem
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładne i precyzyjne wykonywanie zadań
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy z pakietem świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne zarobki
  • płatne zamieszkanie za 150 euro miesięcznie w pełni wyposażonych pokojach 2,3 osobowych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres:

b.nowosad@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 02/34/PF/2017

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-w-ogrodnictwie-dla-kobiet-w-szklarni-ellwangen/

ID ogłoszenia: 45659b811ea97e0d