DKK65 /h brutto

Ogrodnictwo od zaraz praca w Danii bez znajomości języka szklarnia Odense 2017-2018

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do stycznia 2018

Gospodarstwo z Odense poszukuje kandydatów do sezonowej pracy w Danii w ogrodnictwie bez znajomości języka przy pielęgnacji roślin w szklarni do stycznia 2018.

Ilość wakatów: 1
Zadania: Produkcja rzeżuchy. Zwłaszcza wysiew i przenoszenie platform z kiełkami, dostarczanie rzeżuchy do adresatów.

Okres zatrudnienia: od zaraz do 15.01.2018 (łącznie ze świętami Bożego Narodzenia).

Godziny pracy: 40-45

Miejsce pracy: 5750 Ringe

Wymagania od kandydatów: Znajomość języka angielskiego na poziomie min komunikatywnym, prawo jazdy kat. B, sprawność fizyczna

Wynagrodzenie: 65 DKK brutto + 12,5% na feriepenge na godzinę pracy

Zakwaterowanie: w cenie 250DKK tygodniowo

Baltic Workforce jest międzynarodową firmą specjalizującą się w dostarczaniu zasobów ludzkich, outsourcingiem pracowniczym oraz wynajmem pracowników w Danii. Będąc jednymi z liderów rynku spośród agencji pracy tymczasowej w Danii, mając przeszło 10 lat doświadczenia w rekrutacjach i administrowaniu pracowników ze wschodniej Europy wychodzimy naprzeciw nowym wyzwaniom specjalizując się w rekrutacjach zmotywowanych, doświadczonych, wykwalifikowanych lub bez kwalifikacji pracowników mówiących również w języku angielskim

Telefon: +48 512949528
E-mail: pl@balticworkforce.com
WWW: www.balticworkforce.com

źródło: poloniusz.pl

ID ogłoszenia: 6395972a754e8756