€tygodniowe

Ogrodnictwo praca w Holandii pielęgnacja kwiatów doniczkowych styczeń 2020, Breda

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Breda
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące

W rejonie Bredy od stycznia 2020 poszukiwane kobiety chętne do sezonowej pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach doniczkowych. Niewymagana znajomość języka obcego.

Szukasz pracy z dużą ilością godzin ?? Zadzwoń do nas na pewno znajdziemy coś dla Ciebie !
Miejsce pracy: Holandia, Breda
Mile widziane kobiety
WYJAZDY W STYCZNIU 2020

Zakres obowiązków:
– praca przy oczyszczaniu, pielęgnacji kwiatów doniczkowych
– pakowanie kwiatów
– przygotowywanie kwiatów do wysyłki/ sprzedaży

Wymagania:
– dyspozycyjny i gotowy do pracy od stycznia 2020
– zaangażowany w wykonywanie powierzonych obowiązków
– zmotywowany do pracy
Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
– extra płatne nadgodziny
– umowę na warunkach holenderskich,
– ubezpieczenie,
– dodatki wakacyjne i urlopowe
– opiekę polskiego koordynatora
W czym dodatkowo możemy Ci pomóc?
– w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę
– w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

Szczegóły oferty na → http://www.klaverteam.com/pielegnacja-pakowanie-kwiatow-praca-w-holandii.html
Jak się zgłosić?
Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym z dopiskiem ” kwiaty doniczkowe” na numer +48 570 901 414 -wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z ceryfikatem 18450.

ID ogłoszenia: 1535df54367b11c3

ilość wszystkich wyświetleń: 565, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Klaver13
  • Zarejestrowany od:

Inne przedmioty dodane przez Klaver13

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Klaver13 »