€2000€

Pakowanie sałaty – praca w Niemczech od zaraz, Stuttgart 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sierpień
  • Przewidywany czas zatrudnienia: grudzień

Firma ze Stuttgartu poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu sałaty. Ogłoszenie 2021 bez wymaganej znajomości języka niemieckiego (ale będzie to mile widziane).

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko do sortowanie i pakowania sałaty.

Obowiązki:
– czyszczenie, krojenie główek sałaty,
– sortowanie,
– pakowanie.

Oferujemy:
– umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy (10 min pieszo)
– codzienne wsparcie koordynatora z Polski .

Wymagania:
– dyspozycyjności
– mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

agata.smieciuch@polskihr.eu

ID ogłoszenia: 11961136a51c97a7

ilość wszystkich wyświetleń: 589, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AgataHR
  • Zarejestrowany od:

Inne przedmioty dodane przez AgataHR

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AgataHR »