€1,150.00

Pokojówka Belgia praca w Manhay przy sprzątaniu domków letniskowych

  • Kraj: Belgia
  • Region lub miasto: Manhay
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 26.06.2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 29 czerwca 2017 05:36
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Agencja pośrednictwa poszukuje pokojówek do pracy w Belgii przy sprzątaniu domków letniskowych na terenie Manhay. Oczekiwany język angielski na poziomie komunikatywnym.

Agencja zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje kandydatów na stanowisko: Osoba do sprzątania domków letniskowych
Miejsce pracy:
Belgia, Manhay
Praca na polskiej umowie zlecenie (każdy kandydat musi być ubezpieczony na 30 dni przed rozpoczęciem pracy i mieć odtrącane składki)
 praca do końca sierpnia/ września 2017 roku

Zakres obowiązków:
• Dbanie o porządek na terenie parku,
• Sprzątanie domów letniskowych, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń z zapleczem kuchennym
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B)
• Preferowane osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne,
• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Darmowe zakwaterowanie
• Rodzinną atmosferę w miejscu pracy
• Możliwość pracy na wakacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl oraz o kontakt telefoniczny +48 575 100 025

ID ogłoszenia: 666594a7390334cd

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 547, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Derksen
  • Zarejestrowany od: 21 czerwca 2017

Inne przedmioty dodane przez Derksen

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Derksen »