€10,15

Pokojówka dam pracę w Holandii przy sprzątaniu hoteli, Noordwijk 2019

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Noordwijk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 rok

Agencja rekrutacyjna „K&S” poszukuje obecnie pokojówek dyspozycyjnych do podjęcia pracy w Holandii od zaraz przy sprzątaniu pokoi gościnnych w hotelach.

Sprzątanie pokoi hotelowych

K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18685

Miejsce pracy:Noordwijk

Opis stanowiska:
OPIS STANOWISKA: praca w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych, do obowiązków należy utrzymywanie porządku w wyznaczonych pokojach hotelowych.

Wymagania:
WYMAGANIA:

– motywacja do pracy,
– sumienność oraz odpowiedzialność,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
GWARANTUJEMY:

– legalne zatrudnienie 10.15€,
– zakwaterowanie 87.00€
– ubezpieczenie zdrowotne 25,70€,
– długoterminową współpracę,
– dojazd do pracy,
– dużą liczbę godzin pracy.

ID ogłoszenia: 1665d305b65c233f

ilość wszystkich wyświetleń: 910, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Kands
  • Zarejestrowany od:

Inne przedmioty dodane przez Kands

Ostatnie przedmioty dodane przez Kands »