€11.00

Pomocnik budowlany – praca we Francji przy rozbiórkach od zaraz, Sevrier

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Sevrier
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 10.10.2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące

Od zaraz w rejonie Sevrier możliwa do podjęcia legalna praca we Francji w budownictwie na stanowisku pomocnika budowlanego. Mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Pomocnik budowlany-praca przy rozbiórkach

Miejsce pracy: Francja/Sevrier

OBOWIĄZKI :

– robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, usuwanie starej nawierzchni

-prace przy rozbiórkach ( prace wyburzeniowe, demontażowe)

– prace porządkowe na budowie

WYMAGANIA :

– dobry stan zdrowia

– umiejętność pracy w zespole

– mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY :

– prace tymczasową na terenie Francji

– umowę o pracę + ubezpieczenie

– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 11,00 euro /h brutto

-możliwość pobierania zaliczek

-pomoc przy organizacji wyjazdu

-opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email:

jobest.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 7055f62379e4a0e5

ilość wszystkich wyświetleń: 680, dzisiaj: 1