£akord

Praca Anglia od zaraz przy zbiorach żonkili bez znajomości języka Penzance

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Penzance
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące

Aktualna propozycja pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na farmie z Penzance przy zbiorach kwiatów w systemie akordowym na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Penzance, Newquay, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do kwietnia 2017

Płaca: akord – 7 GBP za skrzynkę

Opis stanowiska:

  • praca na farmie będzie polegała na zbieraniu oraz pakowaniu żonkili bez względu na warunki pogodowe

Wymagania:

  • brak spóźnień
  • szybkie uczenie się
  • dobra kondycja
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • własna odzież chroniąca przed wiatrem i deszczem
  • samodyscyplina
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • szkolenia wdrażające

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail:

lukasz_kumala@interia.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-na-farmie-przy-zbiorach-zonkili-od-zaraz-styczen-2017-penzance/

ID ogłoszenia: 339587e95b6d7c11

1 odpowiedź na “Praca Anglia od zaraz przy zbiorach żonkili bez znajomości języka Penzance”

  1. karina55 na @

    Witam.Jestem zainteresowana pracą.Mam 45 lat.Chętna do pracy,zaradna bez nałogów.Pracowałam przy zbiorach owoców.