£na akord lub 0,80 GBP za kg netto

Praca Anglia przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Bradford 2014

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Poszukujemy osób bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta z Bradford przy zbiorach truskawek z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie od czerwca do końca sierpnia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek
Lokalizacja: Anglia, Bradford
Wynagrodzenie: na akord lub 0,80 GBP za kg netto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należał zbiór truskawek z upraw polowych i tunelowych. Zatrudniony będzie również kontrolować jakość owoców oraz układać je w skrzynkach.

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna
– sprawne dłonie
– doświadczenie przy zbiorach preferowane
– posiadanie odpowiedniego ubioru (nieprzemakalnej odzieży)
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji

Oferujemy:
– legalną pracę na okres ok. 4 miesięcy
– bezpłatne miejsce noclegowe w kontenerach
– brak ukrytych kosztów za rekrutację
– dla osób z językiem angielskim możliwość przejścia do przetwórni owoców

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń do końca maja na maila: uk-employment@europe.com w tytule wpisując: zbiory truskawek Bradford

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/uk-praca-anglia-od-czerwca-zbiory-truskawek-oferta-sezonowa-2014/

ID ogłoszenia: 54253720c36ad2d2

7 komentarzy na “Praca Anglia przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Bradford 2014”

  1. jacek_poland na @

    Witam , jestem zainteresowany pracą na zbiorach.
    uczeń 20 lat,
    aktywny fizycznie , uprawiam sport nałogowo,
    komunikatywny angielski,
    doświadczenie w pracach zbiorowych,
    prawo jazdy kat B,
    kontakt : kertoss@o2.pl

  2. glanc1987 na @

    Witam,jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Bardzo chętnie podejmę pracę w tej branży. Mam 26 lat,jestem silny fizycznie,pracowity i odpowiedzialny,jestem bezproblemowy i otwarty na współpracę w grupie , jestem punktualny , solidnie wykonuje powierzone mi zadania na stanowisku samodzielnym jak i w pracy w zespole.Brak nałogów .Gotowość wyjazdu od zaraz. – e-mail-krzysztofglanc@poczta.fm-lub nr telefonu 789-155-871. Pozdrawiam

  3. Fatima123 na @

    Witam panstwa jestem zainteresowana tom pracom razem z synem jestesmy silni i zmotytowani do pracy prosze o kontak na numer 07459494069

  4. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

  5. Yaqiz na @

    Witam.
    Jestem młodym osiemnastoletnim chłopakiem szukającym zarobku.
    Jestem osobą pracowitą, odpowiedzialną. Posiadam doświadczenie w pracy fizycznej.
    Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt.
    pnosek95@gmail.com
    Tel. 510-697-920
    Pozdrawiam.

  6. anabel95 na @

    Witam! Wraz z dwiema koleżankami jesteśmy zainteresowane państwa ofertą. Jesteśmy studentkami w wieku od 19 do 22 lat. Posiadamy ponad 6-letnie doświadczenie przy zbiorach truskawek i innych owoców i warzyw. Jesteśmy dyspozycyjne od początku lipca po połowy września. Znajomość języka angielskiego mamy opanowane na poziomie dobrym. Dwie z nas posiadają prawo jazdy kat.B.
    Prosimy o kontakt : e-mail ania16xyz@o2.pl lub tel. 696084987

  7. Klaudia-Ewelina na @

    Witam 🙂 2 dziewczyny (niestety 17-letnie) jesteśmy Bardzo zainteresowane ofertą. Jesteśmy pracowite, nie boimy sie pracy fizycznej, wytrzymałe i sumienne oraz zdrowe i chętne do pracy. Szybko sie uczymy i jesteśmy pewne że byłybyśmy idealne do tej pracy. Proszę o kontakt: ducha07@interia.pl tel.795010552