Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€9,53 euro za godz. + premia

Praca Francja przy zbiorach cebuli bez znajomość języka od zaraz

 • Kraj: Francja
 • Region lub miasto: Francja
 • Data rozpoczęcia pracy: 7 lipiec
 • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 miesiąc
 • Opublikowany:
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Francja przy zbiorach cebuli bez znajomość języka od zaraz

Opis

Oferta sezonowej pracy we Francji przy zbiorach cebuli. Zatrudnienie bez znajomości języka francuskiego na okres jednego miesiąca. Rozpoczęcie już od 7 lipca. Pracodawca wymaga doświadczenia w rolnictwie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Francja
Wynagrodzenie: 9,53 euro za godz. + premia

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za zbiór cebuli z upraw polowych otwartych. Praca będzie się odbywać bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– dobra kondycja
– osoba z wigorem, energiczna

Oferujemy:
– pracę bez konieczności uczenia się języka regionalnego
– zatrudnienie od zaraz na okres jednego miesiąca
– szybkie wprowadzenie w pierwszym dniu pracy
– udzielenia odpowiedzi na każde pytania
– premie za dobre wyniki przy zbiorach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: rekrutacja.fr@akcjajob.pl

Źródło: http://praca-sezonowa-za-granica.pl/praca/francja-praca-sezonowa-przy-zbiorach-cebuli/

ID ogłoszenia: 99353b5545c1cead

14 komentarzy na “Praca Francja przy zbiorach cebuli bez znajomość języka od zaraz”

 1. Radoslaw21 na @

  Dzień dobry, mam 21 lat, zdrowy i sprawny fizycznie , nie boję się ciężkiej pracy. Chętnie przyjmę ofertę pracy. Dyspozycyjny od zaraz. Dane osobowe Radosław Więzik tel. kontaktowy 505834493 , 732866452 lub 791315599.

 2. sneijder20 na @

  Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem tej pracy od zaraz, jesteśmy sumienni, pracowici, bez nałogów. Posiadamy prawo jazdy Kat.B oraz język angielski w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt e-mail s.wajman17@wp.pl lub 794148031.

 3. Smoger na @

  Witam , chętnie podejmę się tej pracy , jestem osobą kompetentną i komunikatywną , przykładam się do wykonywanej pracy , miesiąc nie jest dla mnie żadnym problemem , swój okres mógłbym również przedłużyć na potrzeby firmy . Proszę o kontakt na e-mail : woroniecki.wojciech@gmail.com lub telefon : 728223097 .

 4. damianRSL1 na @

  Jesteśmy grupą 3 osób w wieku 20 , 20 i 22 lata . Chętnie podjemiemy się tej pracy .
  kontakt :
  e-mail : damiano1994@poczta.fm

 5. Sabi na @

  Witam. Chętnie podejmę się pracy na okres 2 tygodni. Jestem osobą młodą, pracowitą i sumienną z dobra kondycją fizyczna.
  proszę o kontakt na maila: sabinaszwed@onet.pl

 6. cathyxx na @

  Witam.
  Jako grupo 3 osobowa, energiczni i pracowici studenci, zapewniamy, że damy z siebie jak najwięcej. Rzetelnie wykonujemy powierzone nam obowiązki. Cechuje nas wytrwałość, bardzo dobra kondycja fizyczna i doświadczenie pracy w grupie. Warunki pogodowe nam nie straszne. Wiek 21,21,23. Możliwość pracy w sierpniu. Bardzo prosimy o kontakt email cathyxx@wp.pl.
  Pozdrawiamy

 7. RadiatorQQQQ na @

  Witam !

  Jestem zainteresowany przedstawioną ofertą.
  Mam 22 lata. Jestem studentem. Posiadam 3-letnie doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców i warzyw. Jestem rzetelny, punktualny, w pełni dyspozycji fizycznej. Proszę o kontakt tel: 725 721 892, adres e-mail: kieca16@wp.pl

 8. Thu nguyen na @

  Hi,my name is Thu, I just finished first year studying in poland and now iam on holidays, I have freetime from july to october,I am looking for job as working in garden, I am a responsible girl,I have a good health and I can comunicate in english.
  Please contact to me
  My phone number : 0048 739 524 955
  Email : thunguyen24101991@gmail.com

 9. marta_g na @

  Witam,

  Jestem zainteresowana wraz z koleżanką państwa ofertą. Mamy po 21 lat oraz niesamowitą motywacje w stosunku do jakiejkolwiek pracy. Brak nałogów. Doświadczenie w wykonywaniu pracy fizycznej do 10h dziennie. Język Angielski na poziomie komunikatywnym. Serdecznie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

  Kontakt email: marta_grzegorczyk92@o2.pl

 10. Mateusz Merski 2 na @

  Podejme prace wraz z dziewczyną od zaraz 😉 mamy po 20 lat mieszkamy na wsi wiec jestesmy zahartowani co do pracy w polu. Proszę o kontakt. 781353528

 11. prawdzikmarek na @

  Mam na imię Marek mam 35 lat jestem rolnikiem mam doświadczenie w pracach polowych, już wcześniej pracowałem przy zbiorach w niemczech i jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Posiadam prawo jazdy kategorii B, język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
  Podaję swój nr.telefonu: +48 782 676 817 , oraz e-mail: prawdzikmarek@o2.pl proszę o odpowiedź. Dziękuje.

 12. paw na @

  Witam
  Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
  Tel. 889220729
  E-mail: daniels97@wp.pl
  Pozdrawiam

 13. Roksana91 na @

  Dzien dobry . Wraz z kolezanka jestesmy zainteresowane podjęciem pracy sezonowej . Pracowite, sumiennie , możliwość pracy od zaraz . Znajomość jezyka francuskiego .Jesli ogłoszenie jest aktualne , prosze o kontakt na e-mail : roksanarakiej@wp.pl . Dziekuje

 14. Alicja1991 na @

  Witam. Jestesmy z partnerem zainteresowani państwa oferta odnosnie pracy.
  Posiadamy doświadczenie przy zbiorach. Pracowaliśmy w Anglii i we Francji. Ja mam lat 23 , partner 27 , jesteśmy z Poznania, obydwoje mówimy po Angielsku w stopniu komunikatywnym. Szukamy pracy sezonowej, jesteśmy gotowi na wyjazd. Prosimy i liczymy na odpowiedz . Pozdrawiamy 🙂 Nasz mail : Anonimowymuzyk1991@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.