€do uzgodnienia

Praca Hiszpania dla par bez języka pomoc domowa/ogrodnik La Joya

  • Kraj: Hiszpania
  • Region lub miasto: La Joya
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Właściciel posiadłości w La Joya poszukuje pary-kobiety jako pomocy domowej, mężczyzny w charakterze ogrodnika do pracy w Hiszpanii. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka hiszpańskiego. Oferta z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko 1: Pomoc domowa
Stanowisko 2: Ogrodnik
Lokalizacja: Hiszpania, La Joya
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Zadania są podzielone na prace dla kobiety i dla mężczyzny. Kobieta będzie odpowiedzialna za:
– prowadzenie porządków w domu
– mycie podłóg
– ścieranie kurzy
– mycie naczyń
– robienie zakupów
-itp.
do zadań mężczyzny będzie należało:
– utrzymanie ogrodu w czystości (koszenie, grabienie trawy)
– drobne prace remontowe i naprawcze
– naprawy mechaniczne

Wymagania:
– język angielski na dobrym poziomie
– aktualne prawo jazdy kat. B
– doświadczeni w tych pracach
– osoby bez nałogów
– znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– bardzo dobre wynagrodzenie
– stałe zatrudnienie
– miejsce do spania
– pomoc w sprawach organizacyjnych
– zapewnione wyżywienie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/pomoc-domowa-i-ogrodnik-praca-dla-pary-hiszpania-2266591.html

ID ogłoszenia: 4425342f19320659

ilość wszystkich wyświetleń: 11237, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Praca Hiszpania dla par bez języka pomoc domowa/ogrodnik La Joya”

  1. natalia na @

    Witam serdecznie!
    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani pańską ofertą pracy. Gotowi jesteśmy wyjechać nawet na 2-3 miesiące. Pragnę zaznaczyć, że jesteśmy osobami pracowitymi i w pełni sprawnymi fizycznie. Spełniamy wszystkie wymogi, z wyjątkiem prawa jazdy, aczkolwiek jestem w trakcie kursu. Ponadto oboje znamy język angielski na komunikatywnym poziomie. Będę wdzięczna za kontakt na maila:
    olamariola8@gmail.com

    Z góry dziękuję !

  2. marta na @

    Witam,
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pańską ofertą. Oboje spełniamy wszystkie wymagania: posiadamy prawo jazdy kat. B, mamy doświadczenie w takich pracach, oraz znamy angielski na poziomie komunikatywnym, dodatkowo partner również komunikatywnie mówi po hiszpańsku. Jesteśmy pracowici i odpowiedzialni. Chętnie podejmiemy prace na dłuższy okres czasu.
    Proszę o kontakt na maila:
    marta.lisiak@hotmail.com