€9,43/h brutto

Praca Holandia ogrodnictwo bez znajomości języka przy kwiatach od zaraz 2017 Moerkapelle

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Moerkapelle
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 miesięcy

Ogrodnictwo – propozycja atrakcyjnej pracy w Holandii przy pielęgnacji kwiatów. Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka w Moerkapelle na okres co najmniej pół roku.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Moerkapelle, Blijswijk, Harmelen/Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,43 euro/h brutto oraz na godzinę 8% dodatku wakacyjnego dla osób powyżej 21 lat

Opis stanowiska:

  • jest to praca na hali przy taśmie polegająca na pielęgnacji kwiatów
  • zadaniem pracownika będzie umieszczanie roślin w doniczkach, usztywnianie patyczkami i klipsami, a następnie przygotowywanie do dystrybucji

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy
  • dyspozycyjność od zaraz na okres co najmniej 6 miesięcy
  • chęć i energia do pracy
  • odpowiedzialność i sumienność
  • uczciwość
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie w Holandii na dłuższy okres
  • zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • dojazdy do pracy
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • przyjazną atmosferę
  • dużą liczbę godzin tygodniowo

Aplikacja:

Kandydatów do pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

tkrawczyk@eurojob.nl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogrodnictwo-dam-prace-w-holandii-przy-kwiatach-pielegnacja-orchidei-w-harmelen/

ID ogłoszenia: 3258d1acd6267df