€do ustalenia

Praca Holandia w szklarni przy zbiorach pomidorów bez znajomości języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Haga

Pilnie potrzebujemy pracowników sezonowych przy zbiorach pomidorów uprawianych w szklarni. Praca w Holandii, Haga bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca zatrudnia jedynie doświadczonych kandydatów.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadania wykonywane są w szklarni i polegają na zbiorach dojrzałych warzyw.

Wymagania:
– należy posiadać doświadczenie przy zbiorach pomidorów
– dla osób zdrowych, energicznych z zapałem do pracy
– siła fizyczna
– sprawne dłonie
– zdolność podjęcia pracy sezonowej w Holandii
– zmotywowanie do ciężkiej pracy

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– wpieramy podczas wypełniania niezbędnych dokumentów administracyjnych
– poszerzenie swoich umiejętności
– dobrą atmosferę na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na maila: beetsma.rekrutacja@gmail.com możliwe jest również wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: www.beetsma.pl/pl/Praca_Holandia/Wypelnij_formularz.html

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23e6e4/

ID ogłoszenia: 32555b410ce1f731

3 komentarze na “Praca Holandia w szklarni przy zbiorach pomidorów bez znajomości języka Haga”

  1. uher24 na @

    Witam.
    Mam na imie Bartosz i wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani praca.
    Dziewczyna ma 18 lat ja 24 mamy doświadczenie oraz chęć i zapał do pracy jesteśmy punktualni i mobilni chcieli byśmy pracować razem. Prosze o kontakt na e-mail: bartuher@gmail.com lub nr telefonu 603-468-723

  2. jan631 na @

    jestem zainteresowany praca w szklarni tel nr798662769

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam