€do ustalenia

Praca Niemcy przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Berlin od zaraz w szklarni

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Od zaraz zatrudnimy pracowników sezonowych przy zbiorach papryki i pomidorów uprawianych w szklarni. Praca w Niemczech, Berlin bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta na 3 miesiące z płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
-Pielęgnowanie warzyw szklarniowych oraz zbiór dojrzałych papryk, pomidorów i ogórków.

Wymagania:
– delikatność, uważność
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– posiadanie motywacji do pracy sezonowej
– siła fizyczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danej pracy
– zaplanowanie sobie wyjazdu do końca lipca
– start od zaraz

Oferujemy:
– legalną pracę na 3 miesiące
– zakwaterowanie w cenie 2,50 za dzień
– oferujemy możliwość skorzystania z naszych obiadów (płatne)
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna zmiany
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po polsku i niemiecku) na maila: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca przy zbiorach warzyw, Berlin. Imię, nazwisko”. W treści należy podać posiadane doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2015-przy-zbiorach-warzyw-od-maja-2015/

ID ogłoszenia: 404554362bfce244

18 komentarzy na “Praca Niemcy przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Berlin od zaraz w szklarni”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. fazi na @

    Lat 38 .pracowalem w hiszpani przy zbiorach owocow.moj email to michal780506@o2.pl tel695157149

  3. sprewelll na @

    Witam ma na imię Michał ma 30 lat zdrowy,lojalny,rzetelny,punktualny,pracowity i chętnie przyjmę tą pracę mój Tel. 48-532-365-195
    E-mail: kwantowy33@wp.pl

  4. Monika19 na @

    Witam
    Jako młoda energiczna osoba jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Mam 19 lat , jestem odpowiedzialna, wytrzymała, pracowita i rzetelna .Posiadam doświadczenie w pracy fizycznej, jak i w ogrodnictwie. Szybko się uczę oraz potrafię pracować w grupie. Dodatkowo posiadam prawo jazdy kat.B.
    Proszę o kontakt na adres e-mail: monika.matuszak@onet.pl , lub telefoniczny: 669 501 202
    Czekam na kontakt z Państwa strony.

  5. kitka25 na @

    Witam jestem zaintersowna posiadam doswiadczenie zdobyte w holandii znam jezyk angileski w stopniu podstawowym i holenderski w stopniu komunikatywnym ,jestem pracowita,odpowiedzilana szyn]bko sie ucze pracowalam w grupie i interesuje mnie oferta pracy sezonowej prosze o kontak na emaila kitka25@onet.pl

  6. Lukasz Cichosz na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt. diverse_10@o2.pl
    Tel. 731290874 numer aktualny
    pozdrawiam

  7. dawid148 na @

    Witam, jestem zainteresowany ogloszeniem, mam 23lat tel 510359912

  8. Claudiamajchrzak na @

    Witam,
    Jesteśmy zainteresowani pracą sezonową u Państwa ( Mężczyzni 20, 21 Kobieta 18 )Jesteśmy ambitni , zdrowi bez nałogów , doświadczenie w pracy fizycznej,Szybko nawiązujemy kontakt .
    Proszę o kontakt : 721465810
    E-mail:frytkaxx2@o2.pl

  9. olkaaa_17@o2.pl na @

    Jestem zainteresowana wraz z moimi 3 kolezankami , jestesmy studnetkami,proszę o kontakt

  10. piotr wroblewski na @

    Witam mam 55 lat pracowałam w gospodarstwach w Niemczech znam się bardzo dobrze na takiej pracy mam jeszcze koleżankę która także jest zainteresowana waszym ogłoszeniem .proszę o kontakt +48 726110483 jestem elastyczna czasowo proszę dzwonić i jadę w każdej chwili . pozdrawiam.

  11. piotr wroblewski na @

    Hallo ich habe 55 Jahre der Arbeit an Parks in Deutschland wissen sehr gut auf den Job Ich habe einen Kollegen , der auch an Ihrer Ankündigung Treten Sie mit uns Kontakt +48 726 110 483’m flexible Zeit , rufen Sie bitte und gehen Sie zu jeder Zeit. Mit freundlichen Grüßen

  12. ignas2011 na @

    Szanowny Pan/Pani,
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy u Państwa.Mam 21 lata, Jestem młodą, silną osobą, zdecydowaną na podjęcie pracy, bez nałogów. Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym. Mam doświadczenie w pracy fizycznej
    Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na tej właśnie pracy, dodatkowo Państwa warunki jak najbardziej mi odpowiadają.
    Byłbym przeogromnie szczęśliwy, gdyby Państwo odpowiedzieli na moje zgłoszenie . Mój nr tel.:536422905 , mail: jp2asd@wp.pl
    Z poważaniem,
    Marcin

  13. dobrygosc na @

    Witam, Jestem zainteresowany tą pracą, posiadam doświadczenie dokładnie w tej i innych podobnych rodzajach pracy. Mam 19 lat jestem pracowity, sumienny, z łatwością przyswajam nowe umiejętności, z przyjemnością pracuję z innymi ludźmi. Proszę o kontakt: e-mail przemyslaw121_96@o2.pl tel : 507 523 286

  14. czare7k na @

    Witam

    Mam na imie Czarek i jestem zainteresowany panstwa oferta. Mam 19lat, jestem odpowiedzialny, pracowity, punktualny, szybko sie ucze i mam doswiadczenie w pracy fizycznej. Prosze o szybki kontakt na adres e-mail: czarekkkkkkk@interia.pl lub telefoniczny: 887 071 073.

  15. Daniel22 na @

    Witam. Mam 22lat. Jestem zainteresowana państwa ofertą. Jestem osobą pracowitą i sprawną fizycznie, odpowiedzialny za wykonywanie prac. jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt pod nr tel: 570471451 lub e-mail daniel.piekos@spoko.pl

  16. iza na @

    Mam 18 lat, mój chłopak 23, oboje znam język niemiecki w stopniu podstawowym. Jesteśmy rzetelni, pracowici i gotowi do podjęcia pracy. W marcu byłam na praktykach w Niemczech (Pilnitz) w firmie ogrodniczej. Moglibyśmy zacząć pracę od 24 czerwca i pracować do końca lipca. Prosimy o kontakt 🙂 na e-mail iza-luzik@o2.pl lub mój nr 783068857

  17. patron895 na @

    Witam,jestem bardzo zainteresowany ofertą.
    Jestem studentem.Mam 18 lat.Posiadam prawo jazdy kat. B, C.
    Znam język angielski na poziomie B1.
    Jestem chętny do pracy fizycznej.
    Dodatkowo chciałbym polecić mojego kolegę.Ma 19 lat..
    Proszę o kontakt:

    tel. 881 426 999

  18. Malwina i Karol na @

    Witamy, Chcielibyśmy się dowiedzieć czy ogłoszenie o prace jest nadal aktualne.Jesteśmy parą i oboje mamy ukończone 18 lat. Jesteśmy energiczni, pracowici i rzetelni. Moja dziewczyna potrafi się porozumieć w języku niemieckim oraz posiada prawo jazdy(przyjeżdżamy własnym autem). Spełniamy wszystkie wymagania które są zawarte w ogłoszeniu. Poszukujemy pracy na okres wakacyjny 2015r od początku lipca do końca sierpnia. Prosimy o szybką odpowiedź
    nr kontaktowy : 880625982
    e mail : hespirades@gmail.com