€do ustalenia

Praca Niemcy w Uckermark dla kobiet bez języka przy zbiorach pieczarek

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Uckermark
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8-9 tygodni
Praca Niemcy w Uckermark dla kobiet  bez języka przy zbiorach pieczarek

Szukamy kobiet bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Uckermark przy zbiorach pieczarek. Zatrudnienie sezonowe na 8-9 tygodni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pieczarek
Lokalizacja: Niemcy, Uckermark
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudnione będą zajmować się zbiorem pieczarek. Jest to praca sezonowa dla kobiet w wieku od 18 do 50 lat.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– sprawne dłonie
– szybkość wykonywania zadań
– osoba energiczna, chętna do pracy
– odpowiedzialność, punktualność
– praca dla kobiet zamieszkałych w województwie lubelskim i zachodniopomorskim

Oferujemy:
– konkurencyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie płatne na miejscu co miesiąc
– pracę bez konieczności posiadania doświadczenia
– legalną pracę sezonową od 8 do 9 tygodni
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: d.mieczkowski@wkv-online.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-zbiorze-pieczarek-bez-znajomosci-jezyka-dla-kobiet-uckermark/

ID ogłoszenia: 57554592104a0fe1

4 komentarze na “Praca Niemcy w Uckermark dla kobiet bez języka przy zbiorach pieczarek”

  1. mariolamatuszewska na @

    witam, jestem zainteresowana pracą przy pieczarkach. Mam 52 lata, pochodzę z woj. zachodniopomorskiego, każdy termin mi odpowiada, proszę o kontakt na pocztę: jolcia091@wp.pl

  2. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. JADWIGA na @

    GOTOWA DO WYJAZDU OD ZARAZ.
    WOJ. LUBELSKIE
    TEL: 782-887-485
    EMAIL: KRZYSZTOFD81@GMAL.COM

  4. JADWIGA na @

    GOTOWA DO WYJAZDU OD ZARAZ WRAZ Z KOLEŻANKĄ.