NOKakord

Praca Norwegia bez znajomości języka od czerwca przy zbiorach truskawek Magnor

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Magnor
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od połowy czerwca 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Aktualnie poszukujemy chętnych do pracy w Norwegii od czerwca 2017. Zatrudnimy na plantacji z Magnor pracowników bez znajomości języka przy zbiorach truskawek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek

Miejsce pracy: Magnor, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od II połowy czerwca 2017

Zarobki: akord, około 25-30 NOK za kilogram owoców

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek na polu lub z upraw tunelowych

Wymagania:

  • własna odzież robocza, w tym ubrania nieprzemakalne
  • brak uzależnień
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • pracę sezonową od czerwca 2017
  • zakwaterowanie w domkach na miejscu za 80 NOK dziennie
  • legalne zatrudnienie w Norwegii

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

apaczkowki@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-truskawek-od-czerwca-2017-magnor/

ID ogłoszenia: 20558ffc09a180e4

7 komentarzy na “Praca Norwegia bez znajomości języka od czerwca przy zbiorach truskawek Magnor”

  1. Wiaterek na @

    Witam.
    Mógłbym prosić o kontakt ze mna, ponieważ ja nie moge wysłać na państwa E-mail wiadomości , gdyż wyskakuje mi spam i blokuje wiadomość. Proszę i kontakt krystian.wiatr3@onet.pl

  2. krzys na @

    Witam, jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt na adres kris23739221@wp.pl bo nie mogę wysłać maila na podany adres.

  3. Dezerder na @

    Witam.
    Proszę o kontakt ze mną, moje emaile do państwa nie dochodzą. Kontakt: lugia15@o2.pl

  4. endii374 na @

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Proszę o kontakt:
    endii374@wp.pl

  5. Igorass na @

    Również proszę o kontakt podany adress email jest nie prawidłowy,igorbak995@gmail.com

  6. sebastianczajkowski99 na @

    Witam
    Proszę o kontakt na maila sebastianczajkowski99@gmail.com lub pod nr telefonu 537364758

  7. Marcin529 na @

    Dzień dobry,

    W związku z podanym ogłoszeniem uprzejmie proszę o kontakt.
    Adres email: fifarasek@wp.pl
    Nr tel: 731 275 779

    Pozdrawiam
    MD