NOKdo uzgodnienia

Praca Norwegia na budowie Bergen od zaraz bez znajomości języka dla malarza

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Bergen

Firma budowlana z Bergen zatrudni od zaraz malarza. Praca w Norwegii bez znajomości języka dla Polaków przy remontach i wykończeniach mieszkań oraz domów. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie.

Stanowisko: malarz budowlany.

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • malowanie ścian według wskazań klienta;
  • gipsowanie i szpachlowanie;
  • tapetowanie ścian;
  • inne prace wykończeniowe według potrzeb.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy jako malarz;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • brak poważnych chorób;
  • komunikatywny język angielski;
  • umiejętność obsługi sprzętów malarskich;
  • znajomość różnych technik malowania ścian.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego managera;
  • pomoc we wszelkich kwestiach formalnych;
  • w pełni legalne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • ubezpieczenia i składki;
  • na początek umowa tymczasowa z możliwością przedłużenia;
  • pomoc w znalezieniu mieszkania;
  • dostęp do świadczeń emerytalnych i socjalnych;
  • dla osób, które się sprawdzą możliwość stałego zatrudnienia.

Aplikacje:
CV, skan dyplomu, referencje oraz zdjęcia wykonanych prac prosimy wysyłać za pośrednictwem linka:

Na wszelkie pytania odpowiemy mailowo: agb@cwork.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bergen-dla-malarza-budowlanego-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 318570fe977d429b

ilość wszystkich wyświetleń: 1851, dzisiaj: 1