NOKdo ustalenia

Praca Norwegia w Oslo na budowie malowanie bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka norweskiego przy malowaniu ścian i sufitów. Praca w Norwegi, Oslo w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Stanowisko przeznaczone jest dla osób posiadających co najmniej 5 letnie doświadczenie.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Norwegia, Oslo lub Stavanger
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik wykonuje zadania zespołowo
– należy odpowiednio przygotować podłoże oraz narzędzia
– mieszanie farb
– malowanie ścian i sufitów
– w razie konieczności należy załatać dziury bądź zdjąć tapetę

Wymagania:
– należy posiadać 5 letnie doświadczenie przy malowaniu
– radzenie sobie z narzędziami malarskimi
– umiejętność nakładania farby techniką natryskową
– bez problemów ze zdrowiem
– siła fizyczna
– referencje od poprzednich pracodawców będą mile widziane
– wcześniejsze zatrudnienie na terenie Skandynawii będzie atutem

Oferujemy:
– wsparcie polskiego koordynatora
– pomagamy prawidłowo wypełnić formalności
– świadczenia socjalne
– zakwaterowanie
– jasne warunki zatrudnienia
– dobrze płatną pracę
– odprowadzanie składek
– ubezpieczenie jest zapewnione

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/malarz-maler/bergen-oslo-stavanger-norwegia/12097182

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-stavanger-na-budowie-dla-malarza-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 926560daa0c19fae

1 odpowiedź na “Praca Norwegia w Oslo na budowie malowanie bez znajomości języka od zaraz”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam