PLN2,500.00

Praca sezonowa nad morzem Karwia pomoc kuchenna bar gastronomia lato 2016

  • Kraj: Polska
  • Region lub miasto: Karwia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.06.2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Aktualna propozycja sezonowej pracy w Polsce nad morzem w Karwi jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie na lato 2016 od czerwca do końca sierpnia. Studenci mile widziani najlepiej osoby z doświadczeniem w gastronomii.

Już dziś pomyśl o pracy na wakacje

Zatrudnimy pomoc kuchenną do baru w Karwi na cały sezon wakacyjny 2016 (01 czerwca – 31 sierpnia)

Szukamy osób od 18 roku życia, chętnie studentów (ale niekoniecznie), z doświadczeniem w gastronomii.

Zakres obowiązków:
– przygotowywanie posiłków;
– wydawanie posiłków.

Wymagania
Chęć do pracy, determinacja i zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, aktualna książeczka sanepidowska.

Zapewniamy umowę, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wynagrodzenie 2500 zł netto + napiwki oraz miłą atmosferę w pracy 🙂

Wyślij CV w formacie PDF wraz z aktualnym zdjęciem i zaznaczeniem stanowiska Pomoc kuchenna.

ZANIM KOGOŚ ZATRUDNIMY, ZAPRASZAMY JESZCZE NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ DO KARWI.

Przypominamy też o kwestii technicznej 🙂 Jeżeli zależy Ci, żeby Twoje CV się wyróżniało w naszej bazie i nie zostało automatycznie nadpisane przez aplikację wysłaną przez następną osobę, której CV będzie miało taką samą nazwę pliku, w nazwie zamiast „CV” wpisz swoje imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska, np. „CV Anna Kowalska pomoc kuchenna”.

Ogłoszenie jest cały czas aktualne 🙂

karwiapraca@gmail.com

ID ogłoszenia: 45756d4b2952dffc

ilość wszystkich wyświetleń: 1271, dzisiaj: 3

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez karwiapraca@gmail.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez karwiapraca@gmail.com »