£do ustalenia

Ogrodnictwo praca w Anglii dla kobiet przy kwiatach w szklarni Bromyard

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Bromyard

Poszukujemy kobiet do sezonowej pracy w Anglii przy pielęgnacji kwiatów. Oferta z Bromyard w szklarni bez doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Osoba do pracy w szklarni przy kwiatach
Lokalizacja: Anglia, Bromyard
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca w szklarni polegająca na pielęgnowaniu kwiatów ich podlewaniu, przesadzaniu, nawożeniu. Zatrudnienie od poniedziałku do piątku w godzinach porannych.

Wymagania:
– wymogiem jest posiadanie samochodu
– ogłoszenie dla Polaków zamieszkałych w Wielkiej Brytanii
– posiadanie lub jak najszybsze zdobycie numeru NIN
-oferta skierowana do kobiet
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– chęć do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:
– pracę w szklarni od poniedziałku do piątku
– zatrudnienie w rannych godzinach
– możliwość zdobycia nowego ciekawego doświadczenia
– zapewniamy przeszkolenie w pierwszych dniach
– miłą atmosferę
– dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło:

ID ogłoszenia: 5975417314601444