£na akord

Praca w Anglii dla studentów bez języka przy zbiorze truskawek Canterbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorze owoców dla studentów. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Anglia, Kent, Canterbury
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
Pracownik będzie miał za zadanie zbieranie owoców miękkich takich jak: truskawki, maliny, twardych: gruszki, jabłka, śliwki, niezależnie od warunków pogodowych.

Wymagania:
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– dobra sprawność fizyczna
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– osoby ze statusem studenta
– samodyscyplina i zapał do pracy
– znajomość podstaw języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:
– zapewnioną pracę przynajmniej na okres 3 miesięcy
– bardzo dobrą płacę w terminie
– pomoc organizacyjną na miejscu
– zakwaterowanie
– pracę w miłym zespole
– pomoc w razie jakichkolwiek pytań

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca-sezonowa-za-granica.pl/praca/truskawki-praca-sezonowa-za-granica-2014-anglia/

ID ogłoszenia: 3685315f10d96606

18 komentarzy na “Praca w Anglii dla studentów bez języka przy zbiorze truskawek Canterbury”

  1. krystian1 na @

    Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą.Mam 18 lat jestem w dobrej kondycji fizycznej i gotowy do pracy . Kontakt: 888-020-394.

  2. kamil000111 na @

    witam .
    Mam 18 lat i chetnie podejme sie pracy.
    Uczeszczam do technikum elektrycznego i
    najchetniej podejme sie pracy w okresie
    maj -wrzesien (koniec wrzesnia)
    moje zalety
    -dobra znajomosc j.angielskiego
    -podstawy niemieckiego
    -pracowitosc
    -szczerosc
    pracowalem na budowach oraz przy pracach sezonowych (zbieranie jagód,truskawek itp)
    oferty pracy prosze kierowac pod ten numer 880916097. badz kamil0001111@interia.pl
    Wyrazam zgode na przetwazanie d

  3. maja1234 na @

    Witam wraz z partnerem jestesm zainteresowana pracą. Kontakt: 728152248. Jestesmy bardzo pracowici, sprawni, zależy nam na zarobku wiec jestesmy dyspozycyjni. email: maja.szczechowicz@gmail.com proszę o kontakt wtedy wyślę CV

  4. DamianG2594 na @

    Witam ,jestem poważnie zainteresowany mam 19lat i posiadam już doświadczenie w podobnej pracy.Jestem osobą sumienną oraz gotową do pracy w każdych warunkach.Angielski w stopniu komunikatywnym. Kontakt 502-054-895

  5. Arek361 na @

    Witam serdecznie,
    jestem zainteresowany Państwa ofertą. Studiuję na 3 roku i jestem dyspozycyjny od lipca. Chciałbym uzyskać więcej informacji np o terminie wyjazdu itp. Mam doświadczenie w zbiorach truskawek i jestem osobą pracowitą. Proszę o kontakt na adres szmagaj361@gmail.com

  6. bykrolik na @

    itam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowany państwa oferta . Jest nas dwóch mamy po 19 lat i nasza kondycja fizyczna jest świetna. Posiadamy znajomość średnią języka niemieckiego i angielskiego oraz prawo jazdy. Proszę o kontakt na adres e-mail : bykrolik@gmail.com Więcej informacji o nas na priv.

  7. bykrolik na @

    Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowany państwa oferta . Jest nas dwóch mamy po 19 lat i nasza kondycja fizyczna jest świetna. Posiadamy znajomość średnią języka niemieckiego i angielskiego oraz prawo jazdy. Proszę o kontakt na adres e-mail : bykrolik@gmail.com Więcej informacji o nas na priv.

  8. aneczka23075@wp.pl na @

    Witam
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą. Pracowaliśmy już przy zbiorach owoców w Maidstone. Oboje jesteśmy studentami. email aneczka23075@wp.pl tel 725962687

  9. Pati94 na @

    witam .
    Mam 20 latt i chetnie podejme sie pracy.
    Skonczylam w tym roku technikum i chetnie podejme sie pracy na okres maj-wrzesien

    moje zalety
    -komunikatywny j.angielski
    -szczerosc

    zbieralam truskawki w Polsce w tamtym roku.
    bardzo mi zalezy na tej pracy. oto moj email patrycja.rapacz@o2.pl

  10. Puzon944 na @

    Witam, wraz z kolegami 2,4,5 jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach. Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,podstawowym.

    Proszę o kontakt

    782-698-589

    papuszka04@o2.pl

    Michał

    Pozdrawiam

  11. ren153 na @

    Witam!!
    Jestem zainteresowana wraz zmoja przyjaciólka.
    Jesteśmy punktualne, pracowite, bez nałogów, nie karane.
    Lubimy owoce, tak jak i prace prz niej. Prosze o kontakt 514104639 e-mail:r654123k@op.pl. Pozdrawiam.

  12. kubarugby na @

    Witam!

    Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy.Mamy 20/21 lat, Jesteśmy studentami i wraz z końcem czerwca kończy się nasz rok akademicki. W związku z tym chcielibyśmy podjąć prace w okresie lipiec-sierpień.Cechuje nas:punktualność,pracowitość ,zaangażowanie i chęć do pracy.
    Prosimy o kontakt mailowy:paulinawendorff@wp.pl bądz na nr tel.669756304/604669784

  13. Angela na @

    Witam jestem zainteresowna ofertą Jestem dyspozycyjna od lipca do konca sierpnia. Mam 20 lat i znam jezyk angielski w stopniu komunikatywnym. Prosze o kontakt angela12300@gmail.com

  14. marzwer na @

    Witam,

    wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy w okresie sierpień -wrzesień. Jesteśmy studentkami w wieku 21 lat, jesteśmy energiczne i chętne do pracy. Dane kontaktowe : 601944809, marzena385@gmail.com

  15. julijka95 na @

    Witam,
    Ja i moja przyjaciółka jesteśmy zainteresowane Waszą propozycją pracy. Jesteśmy do dyspozycji od czerwca do końca sierpnia tego roku. Obie wyrózniamy się ogromnym zapałem do pracy i odpowiedzialnością. Spełniamy wszystkie wymagania dotyczące Waszej oferty. Naszym dodatkowym atutem jest znajomośc języka angielskiego. Mamy po 19 lat i po raz pierwszy chciałybyśmy podjąc się pracy za granicą, gdyż byłoby to dla nas wielką możliwością zdobycia nowego doświadczenia i poznania innych kultur. Jesteśmy gotowe do wyjazdu od zaraz. Liczymy na kontakt w tej sprawie juliakozakowska@wp.pl
    Pozdrawiam

  16. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  17. Izabela93 na @

    Witam jestem zainteresowana praca prosze o kontakt 509218988 angielski w mowie i pismie na poziomie dobrym Pozdrawiam Iza

  18. myheel na @

    Witam, Jesli ptrzwebowaliby Państwo transportu dla osob z Polski lub Anglii jestesmy w stanie zorganizowac takie przejazdy jezdzimy regularnie od ponad 4 lat , mamy busiki 9-osobowe .Dziekuje i zapraszam do skorzystania z naszych uslug. Tel 079 320 29 323. lub w polsce 607 694 217