£akord

Praca w Anglii od zaraz ogrodnictwo bez języka przy kwiatach Newquay

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Newquay

Plantacja żonkili z Newquay zatrudni od zaraz pracowników w ogrodnictwie przy kwiatach, bez znajomości języka. Praca w Anglii dla osób sprawnych i energicznych.

Stanowisko: pracownik ogrodniczy.

Lokalizacja: Newquay, Anglia.

Zarobki: akord.

Zadania:

  • zbiór żonkili i układanie ich w skrzynkach tak, aby ich nie uszkodzić;
  • należy być gotowym na pracę w każdą pogodę.

Wymagania:

  • sprawne dłonie;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie;
  • posiadanie odzieży na każde warunki atmosferyczne;
  • mile widziane osoby nie posiadające nałogów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dokładność, uczciwość, odpowiedzialność.

Zapewniamy:

  • szkolenie wstępne;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • wysokie zarobki;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalne i stabilne zatrudnienie;
  • przeszkolenie wstępne.

Aplikacje:
Osoby chętne do pracy zapraszamy do wypełniania aplikacji na stronie:

www.locallinkrecruitment.com/szukam-pracy-jobapplication.aspx

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-od-zaraz-przy-zbiorach-kwiatow-bez-jezyka-newquay/

ID ogłoszenia: 657570571919f3c5

3 komentarze na “Praca w Anglii od zaraz ogrodnictwo bez języka przy kwiatach Newquay”

  1. artugam na @

    Witam! Mam 19 lat jestem osobą, która własnie zdała maturę i poszukuje pracy gdyż potrzebuje pieniędzy by opłacić studia. Jestem zdeterminowany i nie boję się ciężkiej pracy. Proszę o kontakt artugam@gmail.com

  2. Angelika8098 na @

    Witam,
    Wraz z moim chłopakiem szukamy pracy na wakcje okres od końca czerwca do początku września,ja w listopadzie kończę 18 lat , mój chłopak ma już 18.
    Jesteśmy sprawni, bez żadnych nałogów.

    Proszę o kontakt: andzia_bugajska@interia.pl
    Pozdrawiam

  3. Aleksandra S na @

    Witam,
    Zmotywowana do pracy młoda i energiczna osoba chętna do pracy od zaraz.

    proszę o kontakt : olastepinska1995@gmail.com
    Pozdrawiam