PLNokoło 9 tys. netto

Praca w Danii 2018 operator ciągnika rolniczego z językiem angielskim Jutlandia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: początek lutego
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Aktualne ogłoszenie pracy w Danii w rejonie Jutlandii dla operatora ciągnika rolniczego. Zatrudnienie sezonowe w rolnictwie z językiem angielskim od lutego 2018 na 3 miesiące.

Oferujemy:

– stawka godzinowa brutto: 70 DKK + 200 DKK diety do każdego przepracowanego dnia,
– dodatek wakacyjny 12,5% do każdej przepracowanej godziny,

– SPODZIEWANE ŚREDNIE ZAROBKI MIESIĘCZNE PO ODLICZENIU MIESZKANIA: 9200 ZŁ NETTO,

– praca w systemie zmianowym, około 250 godzin miesięcznie,
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron,
– pomoc w organizacji mieszkania, 100 kr/doba (dobre warunki mieszkaniowe, około 70 km w jedną stronę),
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:
– obsługa ciągnika rolniczego John Deere 6155 z maszyną do spulchniania gleby i searacji kamieni,
– codzienne mycie traktora i maszyny po zakończonej pracy,
– konserwacja, drobne naprawy

Oczekujemy:

– kilkuletnie doświadczenie w obsłudze ciągnika i maszyn rolniczych,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– własny samochód (dojazdy do pracy – około 70 km w jedną stronę),
– dobry stan zdrowia.

Jeśli jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie www.pf-gruppen.com (zakładka APLIKUJ O PRACĘ) oraz wyślij swoje CV

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660 575 888
Izabela + 48696 445 365

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 4575a55e9ea7c0cb

ilość wszystkich wyświetleń: 1219, dzisiaj: 1