PLN9100 PLN Netto

Praca w Danii jako mechanik maszyn rolniczych od zaraz Jutlandia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: okres próbny 3 miesiące, możliwość stałej współpracy

Od zaraz agencja zatrudnienia dla klienta z Jutlandii poszukuje doświadczonych mechaników maszyn rolniczych do podjęcia pracy w Danii. Konieczna znajomość języka angielskiego.

Ilość wakatów: 2
Start: od zaraz
Lokalizacja: Jutlandia, Dania
Oferujemy
Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS
Stawka godzinowa 140 DKK brutto ( 80 PLN )
Płatne nadgodziny
Umowa związkowa
Składki emerytalne po 3 miesiącach zatrudnienia
Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków to 9100 PLN + 900 PLN wakacyjne

Firmowe lunche w każdy piątek,
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania (2-10 km od pracy, 85-100 kr / noc)
Obsługę administracyjną w Danii
Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00
Możliwość pracy na jednym z wielu naszych innych projektów
Możliwość wyjazdu w grupie

Podgląd godzin online dla każdego pracownika indywidualnie
Wymagania

Znajomość języka angielskiego
Samodzielność i odpowiedzialność,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Preferowane wykształcenie kierunkowe (zasadnicze zawodowe, mechaniczne),

Dyspozycyjność, praca na stałe
Dobra sprawność fizyczna,
Odpowiedzialność i sumienność
Własny samochód: dojazd do pracy (zapytaj rekrutanta, może jest oferta bez wymaganego samochodu),
Wykształcenie min. średnie kierunkowe (preferowane zawodowe mechaniczne) będzie dodatkowym atutem
Skrócony zakres obowiązków
Naprawa i modernizacja maszyn rolniczych,
Serwis oraz przeglądy maszyn rolniczych,
Diagnozowanie i usuwanie usterek,
Składanie silników,
Prace konserwacyjne.

Opis projektu
Praca w warsztacie maszyn rolniczych, od poniedziałku do piątku. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane zamówienia i dodatkowe godziny również w soboty. Umowa związkowa, przysługują płatne 50% nadgodziny i 100% dodatku w święta.

Oferta nie jest ofertą sezonową, to jest prace na stałe z możliwością urlopów.
Skrócony zakres obowiązków: naprawa i modernizacja maszyn rolniczych,
serwis oraz przeglądy maszyn rolniczych, diagnozowanie i usuwanie usterek,
składanie silników, prace konserwacyjne.

Jeśli nie masz samochodu, jest możliwość odpłatnego dojazdu do pracy z innymi osobami. Miejsce pracy znajduje się w północnej Jutlandii ( ok. 900 km od Poznania, dojazd lądowy ).

Język angielski jest wymagany, przełożonym jest Duńczyk.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie http://pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta: + 48660575888
Justyna + 48664764763
Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – PF Gruppen
Grupa Facebook -PF Gruppen Dania -informacje , oferty pracy , relacje LIVE

ID ogłoszenia: 4085c0f8c68534a3

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 508, dzisiaj: 1